4t Tray Minimizer Free / Pro - Sistem tepsisine herhangi bir uygulamayı en aza indirin!


4t Tepsi Küçültücü, aşağıdaki eylemlerle masaüstünde ve görev çubuğunda alan boşaltmanıza yardımcı olan hafif ancak güçlü bir pencere yöneticisidir:

* Tepsiye Küçült - herhangi bir uygulama sistem tepsisine küçültülebilir.
* Yukarı Çevir / Aşağı Çevir - herhangi bir pencereyi başlık çubuğuna getirebilirsiniz.
* Şeffaf Yap - Bir pencereyi yarı saydam yapabilir ve ön plan pencerelerine bakabilirsiniz.
* Sistem Tepsisini Gizle / Göster - sistem tepsisini gizler.

Download 4t Tray Minimizer Ücretsiz

  • ver. 6.07 for Windows 10/8/7/Vista/XP
  • 1.84 MB download / 5.8 MB installed

Testlerde 4T Programı ile birlikte kullanıldığında
üstte çıkma sorunu da yaşanmıyor.

  • Pale Moon, Firefox’un kaynak kodundan alınan bir tarayıcıdır.
  • Pale Moon sadece 256 MB boş RAM gerektirir


Masaüstü Donanım
* Standart pencere butonlarına tıklandığında işlemi kişiselleştirme yeteneği.
* Ek başlık çubuğu düğmeleri : Tepsiye simge durumuna küçült, Yukarı / aşağı, Üstte kal ve Şeffaf yap. Bu düğmeler özelleştirilebilir - sıralarını ayarlayabilir veya herhangi birini kapatabilirsiniz.
* Bir pencere menüsüne özelleştirilebilir ek öğeler. Pencere menüsünü, pencere başlık çubuğuna sağ tıklayarak veya sol üst pencere simgesine tıklayarak arayabilirsiniz.
* Görev çubuğu düğmesine sağ tıklayarak etkinleştirilebilen bir görev çubuğu açılır menüsüne ek öğeler (Windows 7 altında Shift + sağ tıkla).
* Sistem tepsisi simgelerini gizler. 4t Tepsi Küçültücü, görev çubuğunuzdaki düğmeleri kolayca okumanızı sağlamak için sistem tepsisi simgelerini gizleyebilir. Sistem tepsisinin tekrar görünmesini sağlamak için, fare imlecini görev çubuğunun kenarına, sistem tepsisinin saklandığı yere koymanız yeterlidir.
* Masaüstü programlarını sistem tepsisinden başlatır. Birçok pencere Masaüstü kullanıyor olsa bile, Masaüstü simgelerini hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

Uygulama ve pencere işlemleri
* Tepsiye küçültün. Outlook, Outlook Express, Internet Explorer, Firefox, Chrome, Thunderbird, Sunbird ve diğerleri gibi iyi bilinen uygulamaları tepsilere küçültebilirsiniz. 4t Tepsi Küçültücü, uygulamayı tepsiye küçültmek için çeşitli yöntemler kullanmanızı sağlar: ekstra Tepsi küçültmek için başlık çubuğu düğmesi; simge durumuna küçült düğmesini sol / sağ tıklatın; Kapat düğmesine sol tıklayın; Tepsi klavyesi kısayoluna küçült ; ek Bir pencere menüsünde tepsi öğesini küçültmek ; Bir uygulama başlangıçta başlatıldığında , etkin olmadığında veya küçültüldüğünde tepsiye otomatik küçültme.
* Bir uygulamayı gizleme (tepsi simgesini göstermeden). Herhangi bir uygulamayı, simgesini sistem tepsisinde göstermeden gizleyebilirsiniz.
* Tepsiye küçültülmüş bir uygulamayı geri yüklemek için birçok yol.
* Tüm uygulamaları tepsisine küçült ve tüm uygulamayı geri yükle. Çalışan tüm uygulamaları tepsiye almak ve geri yüklemek için hızlıca simge durumuna küçültebilirsiniz.
* Yuvarla / Yuvarla. Herhangi bir pencereyi başlık çubuğuna yerleştirebilirsiniz.
* Şeffaf olun. Arka plan pencerelerine bakmak için herhangi bir pencereyi yarı saydam yapabilirsiniz.
* Zirvede kal. Her zaman en üstte önemli bir pencere yapabilirsiniz.

4t Tray Minimizer'in ekran görüntüleri

Tepsiye küçült

Ekran görüntüsü

Outlook, Outlook Express, Internet Explorer, Firefox, Chrome, Thunderbird, Sunbird ve diğerleri gibi iyi bilinen uygulamaları tepsilere küçültebilirsiniz.

Ek başlık çubuğu düğmeleri ve ek menü öğeleri

ekran görüntüsü

Ek başlık çubuğu düğmeleri: Tepsiye simge durumuna küçült, Yukarı / aşağı, Üstte kal ve Şeffaf yap. Bu düğmeler özelleştirilebilir - sıralarını ayarlayabilir veya herhangi birini kapatabilirsiniz.

Görev çubuğu menüsüne ek öğeler

ekran görüntüsü

Sistem tepsisinin tamamını gizleme yeteneği

ekran görüntüsü

4t Tepsi Küçültücü, görev çubuğunuzdaki düğmeleri kolayca okumanızı sağlamak için sistem tepsisi simgelerini gizleyebilir. Sistem tepsisinin tekrar görünmesini sağlamak için, fare imlecini görev çubuğunun kenarına, sistem tepsisinin saklandığı yere koymanız yeterlidir.

4t Tepsi Küçültücü menüsü

ekran görüntüsü

Pop up menü veya sıcak tuşları ile kolay olabilir tüm uygulamaları tepsisine küçült , tüm uygulamayı Restore vb masaüstünüzde, bir kısayol başlatacak

Yukarı Çevir / Aşağı Çevir

Ekran görüntüsü

Şeffaf olun

Ekran görüntüsü

Kalıcı tepsi simgesi ve açılır menüsü

Ekran görüntüsü