En İyi Üyeler!
Siz Kaçıncı Sıradasınız ?
Çekilişler artık Paralı Altın kazandırıyor.
ForeverAutoHits Logo
Bugün Dağıtılan Altın
0
PARALI ALTIN SATIN ALIN
VIP ÖZELLİK SATIN ALIN
Altın Kazan Hit Kazan

Blog

Yazar: adminGörünümler: 1,557 | Yorumlar: 0 | Tarih: 03 Feb 2021 11:22
Sitenize çekmek dilediğiniz ziyaretçileri, sitenizde tutmak da önemlidir. Peki bu optimizasyonda en mühim doğal hit arttırma şekilleri nelerdir?
Dikkatsiz arama motoru optimizasyonu (SEO) ve pahalı tıklama başına ödeme reklamcılığıyla alakalı değildir. Organik trafiği zamanınız haricinde hiç bir ücret ödemeden artırabileceğiniz oldukca şey var.

İşte böyle.

1. Arama motorları için değil, okuyucularınız için optimize edin
Her şeyden önce, içeriğinize kime hitap ettiğinizi bilmek için alıcı personelinizi yazın. İdeal alıcılarınızla rezonansa giren kaliteli öğrenim içinde ne olduğu oluşturarak SEO'nuzu organik olarak geliştireceksiniz .
Bu, kişilerinizin ana problemlerinden ve arama sorgularında kullandıkları anahtar kelimelerden istifade etmek anlamına gelir. Yalnızca arama motorları için optimizasyon işe yaramaz; bütün haiz olacağınız anahtar kelime bilmece saçmalık.
Lütfen alıcı kişileriniz ve otomatikman arama motorlarını memnun edeceksiniz.

2. Düzenli olarak blog yazın
Bloglama , doğal site trafiğinizi artırmanın bir ihtimal de en etken yoludur. Web sitenizin izin verdiğinden daha derinlere inmenizi sağlar ve pazar nişinizde merkezli, kişiye hususi, optimize edilmiş geniş bir içerik kataloğu oluşturur. Ancak, fena yazılmış, spam içerikli yada ucuz içerikler yarardan oldukca zarar verebilir.
3. Uzun kuyruklu anahtar kelimeler kullanın

Yalnızca pazarınızdaki en popüler anahtar kelimelerle gitmeyin. Ürününüze yada hizmetinize daha spesifik anahtar kelimeler kullanın . Zamanla, Google ve öteki arama motorları internet sitenizi yada blogunuzu muayyen bir mevzu için bir hedef olarak tanımlayacak ve bu da arama sıralarındaki içeriğinizi artıracak ve ülkü müşterilerinizin sizi bulmasına destek olacaktır.

Unutmayın: Google'daki sıralama, muayyen bir mevzu için bir tesir alanına haiz olmakla ilgilidir. Örneğin, bu blog gönderisi, doğal trafiği artırma mevzusunda hususi malumat edinmek isteyenler için hedeflenmiştir. SEO ile alakalı her bir anahtar kelimeyi hedeflemiyoruz.

4. Metalarınızı düzenleyin
Meta başlık, URL ve açıklama, optimize edilmiş bir internet sayfası yada blog yayını için üç temel öğedir. Basit fakat etkilidir. Aslında, sayfadaki bütün SEO faktörlerinin doğru olması önemlidir, sadece meta açıklamalar ve meta veriler, Google'a tam olarak ne ile alakalı konuştuğunuzu söyleyebileceğiniz anlamına gelir.

Sayfalarımızı optimize etmemize destek olmak için Ahrefs, Semrush dahil olmak suretiyle oldukca sayıda vasıta kullanıyoruz. Ancak ancak bir alanda meydana getirilen optimizasyon ehil değildir, sırası ile her sayfada çalışmanız gerekir.

5. Sürekli olarak kaliteli içerik oluşturun
Mümkün olduğunca sık yazmaya ve yayınlamaya çalışın, sadece nitelik pahasına değil! Düşünce liderliği yazıları ve blog yayınları da dahil olmak suretiyle daha kaliteli içerik , internet sitenizde yada blogunuzda, doğal trafiğin yoluna çıkması için yarattığınız daha çok fırsat. kaliteli içerik

6. Dahili linkleri kullanın
İyi bir geri içerik kataloğu oluşturduktan sonra, bloglara ve internet sitenize rabıta vererek ziyaretçileri daha ilgili içeriğe yönlendirebilirsiniz. Bu, internet sitenizdeki ziyaretçileri daha uzun vakit tutabilir, bu da arama sıralamalarınızı artırmanıza destek olur.
Ancak, iç linkleri aşırı kullanmayın; oldukça fazla ve spam şeklinde görünmeye başlar.

7. Gelen linkleri teşvik edin
Google, bilhassa öteki güvenli sitelerden gelen linkleri oldukca olan sitelere öncelik verir. Müşterileri, arkadaşları, aile üyelerini, ortakları, tedarikçileri, sanayi uzmanlarını ve dostça blog yazarlarını sitenize bağlamaya teşvik edin.
Ne kadar oldukca gelen rabıta varsa, siteniz daha yüksek aşama olacaktır, şundan dolayı fazlaca basit, daha yetkili arama motorlarının gözünde olur.
Ancak dikkat: Bazı SEO backlink satıcıları, Google'ı düşük itibarlı sitelerin spam içerikli linkleri ile kandırmaya çalışır. Bazı linkler aslen SEO'nuza zarar verebilir .

8. Kişisel Sosyal Medya Hesaplarınızı da kullanın
Ayrıca içeriğinize kendi şahsi blogunuzda, Facebook, Twitter, LinkedIn, StumbleUpon vb. İnsanlar toplumsal medyadan gelir ve içeriğinizle vakit geçirirse, içeriğin ilgili, yararlı ve entresan olduğu Google'a kuvvetli bir işarettir.

9. Sosyal medyayı kullanın
LinkedIn, Twitter, Instagram ve Facebook şeklinde toplumsal medya ağlarında bir mevcudiyet oluşturun . Bu etkinliklerin tümü adınızı ve internet sitesi adresinizi internette yayınlamanıza destek olur.toplumsal medya
Bir hafta arasında toplumsal medya kitlemizi iyi mi iki katına çıkardığımızı okuyun . Kullanıcıların içeriğinizi paylaşmasını kolaylaştırmak için sitenize paylaşım düğmeleri ekleyin. Ve paylaşmaya kıymet içerikler yazın .

10. Sonuçları optimize etmek için verileri ve metrikleri kullanma
Sitenize ve blogunuza gelen ziyaretçileri kovuşturmak için Google Analytics şeklinde bir şey kullanın. Nereden geldiklerini ve hangi anahtar kelimeleri aradıklarını görebilmeniz, içeriğinize ince ayar yapmanıza imkan tanır.
Sonuçta, doğal site trafiğini çoğaltmak için müşterilerinize istediklerini vermeniz gerekir. Kaliteli tavsiye, malumat ve aslolan bulmak istediği sonuç.
Yorumlar geçici olarak devre dışı!
otosurfyorumlaşmayoutube aboneyoutube izlenmeyoutube beğeniorganik hitwebsite hityüksek hitorganik hit programlarıhit arttırorganikhit
VIP üyeliğiniz yok, %100 oranında kazanmak için
VIP Hediye Kodu Almak İçin TIKLAYIN

youtube videolarınızı izlettin

google maps yorum yaptırın

sitenize ziyaretçi kazandırın

youtube videolarınıza yorum kazandırın

blog sayfanıza yorum yaptırın

sitenizi alexa sırasını yükseltin

google birinci sayfada çıkabilirsiniz