En İyi Üyeler!
Siz Kaçıncı Sıradasınız ?
Referansınla kayıt olan üyelerin otosurf'den kazandığı her altından %30 sende kazan!
ForeverAutoHits Logo
Bugün Dağıtılan Altın
31,488
PARALI ALTIN SATIN ALIN
VIP ÖZELLİK SATIN ALIN
Altın Kazan Hit Kazan
Pi Network kayıt ol, 30 gün vip üyelik kazan. https://minepi.com/seydialtindagli Davetiye kodu olarak benim kullanıcı adımı (seydialtindagli) kullanın. Pi Stanfo
Oynayarak para kazanabileceğiniz CoinBirds sitesine - foreverautohis Kullanıcı adınız ile - referans adresimiz https://coin-birds.com/?tr=seydia üzerinden üye olu
26 TL değerinde 50K Paralı Altın dağıtıyoruz.
Katılım şartarı : https://www.facebook.com/ForeverAutoHits/posts/5164837490200343

Blog

Yazar: adminGörünümler: 817 | Yorumlar: 0 | Tarih: 14 Jan 2021 15:28
Daha ilkin yazdığım En Etkili Backlink mevzusunda kök domain olarak en kaliteli sitelerden backlink elde etmenin yollarını anlatmıştım. Bu yazıda ise yorum backlinkte en üst düzeyde kaliteyi yakalamaya yönelik bilgiler vereceğim.

Bu mevzuda püf noktalarını vermeden ilkin lüzumlu birkaç bilgiden anlatmak istiyorum. Aşağıda yer edinen listede, sırayla tesiri fazla olabilecek siteleri seçmenizi sağlan temel özellikler yer almaktadır.

Anahtar kelimenizde sizden üstte bulunan siteler
Anahtar kelimenizde sizden altta bulunan siteler
Herhangi bir kategoride gösterim meydana getiren kaliteli siteler
Bu listeye bağlı olarak backlink alacağınız domainleri belirlemeniz gerekmektedir. Tabi ki rakiplerinizin yorumlarınızı onaylamaması oldukca olası bir durumdur. Dolayısıyla bu şekilde bir durumda son seçenek olan kaliteli blogları tercih etmeniz gerekecektir. Yorum yapacağınız blogları belirledikten sonrasında, bu blogların hangi sayfalarına yorum yapacağınızı belirlemeniz gerekir.

Bir bloga ilişkin en kuvvetli sayfa her vakit kök domain olmaktadır. Alt sayfalar da, içeriği, güncelliği, özgünlüğü, backlinki ve yorum sayısına bağlı olarak nitelik puanı değişmektedir. Bu sebeple bir siteye ilişkin en kaliteli alt sayfaya yorum yapmanız sizlerin de kaliteli bir backlinke haiz olmanız anlamına gelir.

Blogları belirledikten sonrasında http://www.opensiteexplorer.org adresinden domaini sorgulayarak o siteye ilişkin muhtelif nitelik puan sonuçlarına ulaşırız. Bunlar backlinkleri, anchor textleri ve alt sayfalarıdır. "Top Pages" adlı sekmeden sorguladığımız blogun en kaliteli alt sayfalarını listeleyerek yorum oluşturmaya başlayabilir ve en kaliteli yorum backlinkleri elde edebilirsiniz.

Bloglara yorum yaparken uymanız ihtiyaç duyulan kurallar;

Yorumunuz mevzu içeriğiyle ilgili olmalı
Yorumunuz minimum iki cümleden oluşmalı
Yorum içinde sitenize ilişkin bağlantı bulunmamalı (hususi bir konum yoksa)
Yorum alanındaki isim bölümünde sizin isminiz yada sitenizin ismi olmalıdır. Anahtar kelimeniz ne olursa olsun olmamalıdır. Örneğin "SEO" yerine "SEO hocası" gibi.
Yorumunuz örneksiz olmalı
Yorumlar geçici olarak devre dışı!
otosurfyorumlaşmayoutube aboneyoutube izlenmeyoutube beğeniorganik hitwebsite hityüksek hitorganik hit programlarıhit arttırorganikhit
VIP üyeliğiniz yok, %100 oranında kazanmak için
VIP Hediye Kodu Almak İçin TIKLAYIN

youtube videolarınızı izlettin

google maps yorum yaptırın

sitenize ziyaretçi kazandırın

youtube videolarınıza yorum kazandırın

blog sayfanıza yorum yaptırın

sitenizi alexa sırasını yükseltin

google birinci sayfada çıkabilirsiniz