En İyi Üyeler!
Siz Kaçıncı Sıradasınız ?
Referansınla kayıt olan üyelerin otosurf'den kazandığı her altından %30 sende kazan!
ForeverAutoHits Logo
Bugün Dağıtılan Altın
10,590
PARALI ALTIN SATIN ALIN
VIP ÖZELLİK SATIN ALIN
Altın Kazan Hit Kazan
Pi Network kayıt ol, 30 gün vip üyelik kazan. https://minepi.com/seydialtindagli Davetiye kodu olarak benim kullanıcı adımı (seydialtindagli) kullanın. Pi Stanfo
Oynayarak para kazanabileceğiniz CoinBirds sitesine - foreverautohis Kullanıcı adınız ile - referans adresimiz https://coin-birds.com/?tr=seydia üzerinden üye olu
26 TL değerinde 50K Paralı Altın dağıtıyoruz.
Katılım şartarı : https://www.facebook.com/ForeverAutoHits/posts/5164837490200343

Blog

Yazar: adminGörünümler: 690 | Yorumlar: 0 | Tarih: 10 Jan 2021 21:32
Artık web sitelerinde hit tracker’ları görmemenizin bir nedeni var. Bugünlerde her şey nicelikle değil nitelikle ilgilidir.

Kayan sayaçların bir web sitesinin popülerliğini göstermesi amaçlanmıştır. Ancak, web site hit yani isabet sayısı, gerçek bir değer göstermeyen şişirilmiş bir rakamdır. Web trafiğinizin kalitesi ziyaretlerle gösterilir.

İnsanların hit kelimesini yanlış bir şekilde kullanmaları ve ziyaretin yerine geçirmeleri çok yaygındır. Kafanızı kaşıyor ve sayfa ziyaretleri ile isabetler arasındaki farkın ne olduğunu soruyorsanız endişelenmeyin. Yalnız değilsiniz. Bu etki ve etkileme arasındaki farkın ne olduğu sorusu kadar yaygın bir sorudur.

Ancak siz daha şanslısınız, çünkü ziyaretler ve isabetler arasındaki farkı anlamak daha kolaydır.

İsabet sayısı her zaman daha büyük sayı olacaktır. Bu yüzden insanlar onu fırlatıyor; kulağa etkileyici geliyor. Tasarımcılar, bir ziyaretçinin dikkatini çekmek ve korumak için her türlü çan ve ıslık (grafik, java uygulamaları, html dosyası vb.) bir web sitesine koyar. Birisi bu web sitesini ziyaret ettiğinde, sunucu yüklediği her öğeyi bir hit olarak sayar.

Hızlı Matematiksel Genel Bakış

Diyelim ki üzerinde 99 farklı öğe bulunduran bir sayfa oluşturmuş çok hevesli bir web tasarımcınız var. Diyelim ki sitenizi onun yaratılışına bakmak için ziyaret ediyorsunuz. Oturum açtığınızda, sunucu her şeyi yükler ve görüntülediği her öğe için bir isabet olarak işaretler. İşiniz bittiğinde, 100 isabet kaydettiniz (öğeler için 99 ve html dosyası için 1). Sayfanıza göz atmak için 9 arkadaşınızı da alacağınızı varsayalım. Tamamlandığında, istatistiklerinizi kontrol edersiniz ve 1.000 isabetinizin olduğunu görürsünüz. Çok fazla trafik alıyor olmalıyım diye düşünebilirsiniz. Ne yazık ki bu gerçek olamayacak kadar iyidir.

Yani, burada biraz matematik devreye giriyor. 1000 isabetin iyi göründüğünü söyleyelim, ancak gerçekte sadece 10 ziyaretçiniz oldu. Bu nedenle, ziyaretçi sayısına, özellikle benzersiz ziyaretçilere odaklanmanız mantıklıdır. Muhtemelen başınızı kaşıyorsunuz, tekrar ne olduğunu soruyorsunuz?

Benzersiz Ziyaretçiler

Birisi sayfanızı her görüntülediğinde, ziyaretçi olarak sayılır. Bu, sayfanızdaki bir bağlantıyı izleyip geri dönmeleri durumunda tekrar sayıldıkları anlamına gelir. Web sitenizi yeniden yüklerse tekrar sayılırlar. Bu sayının nasıl bulanıklaşabileceğini görmek kolaydır.

Benzersiz ziyaretçileri belirlemek için, burada bir web trafiği analiz programı devreye girer. Yukarıda tartışılan tüm bilgilerden bireysel ziyaretçilerin sayısını çıkarmak için kullanılan bir araçtır. Yaptığı şey, web içerisinde aynı IP adresinden gelen tüm isabetleri belirler, böylece benzersiz bir ziyaretçiyi, yani web sitenizi bir veya birkaç kez ziyaret eden birini belirler.

Planlama Ve Ölçme

Web sitenizin trafiğinin net bir görünümünü gösteren bu tür gerçek bir ölçümdür. Ziyaretçilerin sitenize nasıl geldiğini, siteye nasıl ulaştıklarını ve ne zaman ve nasıl ayrıldıklarını gösterecektir. Size web sitenizin gerçek erişimini gösterecek ve artırmak için iyi kararlar vermenize yardımcı olacaktır.

Başka bir deyişle, web stratejilerinizi etkilemek için analiz kullanmanın web başarınız üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır.
Yorumlar geçici olarak devre dışı!
otosurfyorumlaşmayoutube aboneyoutube izlenmeyoutube beğeniorganik hitwebsite hityüksek hitorganik hit programlarıhit arttırorganikhit
VIP üyeliğiniz yok, %100 oranında kazanmak için
VIP Hediye Kodu Almak İçin TIKLAYIN

youtube videolarınızı izlettin

google maps yorum yaptırın

sitenize ziyaretçi kazandırın

youtube videolarınıza yorum kazandırın

blog sayfanıza yorum yaptırın

sitenizi alexa sırasını yükseltin

google birinci sayfada çıkabilirsiniz