En İyi Üyeler!
Siz Kaçıncı Sıradasınız ?
Altınlarınızı Paralı Altın ve VIP Üyeliğe çevirebilirsiniz.
ForeverAutoHits Logo
Bugün Dağıtılan Altın
11,265
PARALI ALTIN SATIN ALIN
VIP ÖZELLİK SATIN ALIN
Altın Kazan Hit Kazan
Pi Network kayıt ol, 30 gün vip üyelik kazan. https://minepi.com/seydialtindagli Davetiye kodu olarak benim kullanıcı adımı (seydialtindagli) kullanın. Pi Stanfo
Oynayarak para kazanabileceğiniz CoinBirds sitesine - foreverautohis Kullanıcı adınız ile - referans adresimiz https://coin-birds.com/?tr=seydia üzerinden üye olu
26 TL değerinde 50K Paralı Altın dağıtıyoruz.
Katılım şartarı : https://www.facebook.com/ForeverAutoHits/posts/5164837490200343

Blog

Yazar: adminGörünümler: 609 | Yorumlar: 0 | Tarih: 10 Jan 2021 21:29
Site hit arttırma büyük çalışmalar kararı açılan her internet sitesi için en mühim hedeftir. Bu yazımızda internet site hit arttırma yöntemlerini irdeleyeceğiz.

‘’İÇERİK KRALDIR’’ BİLL GATES

Her şeyden ilkin trafiği yüksek internet sitelerini bir düşünün. Bu sitelerin birçoğu örneksiz içerik üreten, malumat verici içerikler barındıran veya paylaşımlarda bulunabildiğimiz toplumsal platform siteleridir.

Aşağıdaki adımlara geçmeden ilkin trafiğini arttırmak arzu ettiğiniz site hangi kategoride içerik barındırıyorsa, internet sitesinin o alanda örneksiz içerik paylaştığından güvenilir olmalısınız.

Site hit arttırma işlemleri için birçok metot bulunmaktadır. Sitenizin trafiğini arttırmak için aşağıdaki şekilleri uygulayabilirsiniz. Ancak bu işlerde sabır fazlaca önemlidir. Aceleci davranmayın!

WEB SİTE HİT ARTTIRMA YÖNTEMLERİ
Kaliteli ve Özgün İçerik
Yukarıda da değindiğim şeklinde siteniz kaliteli ve örneksiz içerik üreten bir site olmalıdır. İçerik oluştururken ziyaretçi bakış açısından düşünülerek kaliteli içerikler sunmaya itina gösterin.

Başka sitelerden alıntılanan içerikler ile trafiğinizi fazlalaştırabilirsiniz sadece bu uzun solukta size hiç bir yarar sağlamayacaktır!

Siteyi Güncel Tutma
İnternet ortamında paylaştığınız bilgiler oldukca acele eskiyebilmektedir. Güncel olmayan sitelere gelen trafik vakit içinde sönüp gidebilir. Bu probleminin önüne geçebilmek için sitenizi her gün yeni ve örneksiz içeriklerle beslemelisiniz.

Sosyal Medya Desteği
Sitenizde paylaştığınız içinde ne olduğu daha çok kullanıcıya ulaştırarak site hit arttırma için Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Linkedin vb toplumsal medya platformlarında paylaşarak daha oldukca kişiye ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca Sosyal medya pazarlaması ile paylaşımlarınızın görüntülenmesini arttırabilir, bu sayede sitenize daha oldukca trafik sağlayabilirsiniz.

Backlink
Web sitenizin trafiğini arttırmak için fazlaca mühim bir mevzu da Backlink’tir. Backlink’i bir nevi parasız reklam yöntemi olarak değerlendirebilirsiniz.

Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan nokta, hangi siteden backlink sağladığınızdır. İçeriğinize müsait internet sitelerinden backlink sağlamalısınız.

Sizinle aynı içeriğe haiz hit sitelere yazılarınızı gönderin. Bu sayede kendi tanıtımınızı yapar ve iyi bir backlink elde edersiniz. Aynı biçimde siz de benzer içerik barından sitelerin yazılarını sitenizde paylaşın.

Unutmayın ki içeriğinize müsait olmayan sitelerden alacağınız backlink, size yarar sağlamayacaktır!

SEO Faaliyetleri
SEO emekleri sitenin trafiğini arttırmak isteyen her webmaster için önemlidir. Sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayarak görünürlüğünüzü ve popülerliğinizi arttırır bu sayede trafiğinizi yükseltebilirsiniz. Bu mevzu müstakil birkaç yazıyı hak ediyor. Bu yüzden mevzu ile alakalı yazılarımızı şu linkten okuyabilirsiniz: SEO Pazarlama

SEO Uyumlu Makale
Google üstünde her gün 2,5 milyar arama yapılmaktadır. SEO ahenkli makaleler ile bu aramaları sitenize yönlendirerek sitenize daha oldukca trafik sağlayabilirsiniz.

Yazınızın uzun olmasına (minimum 200- 1000 kelime) dikkat edin. Uzun içerikler birçok soruya yanıt verebileceği için trafiği arttırmada mühim bir yöntemdir.

Yazılarınızda başlıklarınıza itina gösterin. Dikkat cazibeli başlık merak uyandırır. Bu sayede yazılarınızın daha oldukca okunmasını sağlayabilirsiniz.

Yazınızda tek bir anahtar kelimeye odaklanmayın! Bir makalede 4-5 anahtar kelime işlemenizi öneri ederiz.

Yazılarınızda kullandığınız görsel içeriklerinizi anahtar kelimelerinizi içerecek biçimde düzenleyerek kullanın.

Anahtar Kelime Taraması
Sitenizin yapısına müsait yeni bir içerik hazırlarken, yazacağınız mevzuyu belirlemeden ilkin o mevzu ile alakalı anahtar kelime taraması yapın. İlgilendiğiniz mevzunun güncelliğini bu sayede öğrenebilir ve popüler olan konuları ve anahtar kelimeleri belirleyebilirsiniz.

Bu sayede aratılma kütlesi yüksek kelimelerle hazırladığınız içerikler daha oldukca alaka görecektir. Bunun için Google Arama kısmını veya öteki kelime araçlarını kullanabilirsiniz.

Arama Motoru Pazarlaması
Web site trafiğini ücretli ve süratli bir biçimde yükseltmek isteyen site sahipleri için en kestirme yol arama motoru pazarlaması yani SEM’dir. Google en oldukca kullanılan arama motoru olduğu için, en yaygın kullanılan arama motoru marketing sistemi Google AdWords’tür.

Sitenin konsepti ile müsait olan anahtar kelimelere yapacağınız ödemeler ile site görünürlüğünü arttırabilir, arama sonuçlarındaki konumunuzu üst sıralara taşıyabilir ve trafiğinizi kısa müddette fazlalaştırabilirsiniz.

Site Trafik Analizleri
Eğer internet sitenizin trafiğinizi arttırmak istiyorsanız ilk önce mevcut trafiğin ayrıntılı analizini gerçekleştirmelisiniz. Bu mevzuda kapsamlı analizler için “Google Analytics” tercih edilebilir.

Google Analytics, internet sitelerin trafiklerini anlık takip etme imkanı elde eden, sitenizde meydana getirilen trafiğin kaynağına, hedef kitle sorgulamalarına, sitede geçirilen sürenin ne kadar olduğuna kadar geniş bilgiler sunan parasız bir Google hizmetidir. Yapılacak analizler ile düşük trafiğin sebebini belirleyebilir ve aksiyon alabilirsiniz.

Site hit arttırma için trafiğin sağlandığı anahtar kelime listesine de bu sistem üstünden ulaşabilirsiniz. Google Analytics panelinde “Search Console” kısmından doğal anahtar kelime listesine ulaşabilirsiniz. Elde ettiğiniz kelimelerden size yüksek trafik elde eden kelimeleri öğrenebilir, düşük oranda trafik elde eden kelimelerden daha yüksek trafik elde etmenin yollarını arayabilirsiniz.

Ziyaretçilerle İletişim
Ziyaretçilerinizin merak etmiş olduğu mevzularda yardım alabileceği (sual yanıt kısımları/form) bir alan oluşturarak veya öteki bir metot olarak, ziyaretçilerinize sorular yönelterek beklentilerini öğrenebilir, siteniz ile ziyaretçileriniz içinde bir yazışma bağları oluşturabilirsiniz.
Yorumlar geçici olarak devre dışı!
otosurfyorumlaşmayoutube aboneyoutube izlenmeyoutube beğeniorganik hitwebsite hityüksek hitorganik hit programlarıhit arttırorganikhit
VIP üyeliğiniz yok, %100 oranında kazanmak için
VIP Hediye Kodu Almak İçin TIKLAYIN

youtube videolarınızı izlettin

google maps yorum yaptırın

sitenize ziyaretçi kazandırın

youtube videolarınıza yorum kazandırın

blog sayfanıza yorum yaptırın

sitenizi alexa sırasını yükseltin

google birinci sayfada çıkabilirsiniz