Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1578 makale var.


İletişim kategorisinden diğer makaleler
About The Sports
Florya Karel Santral Servisi
Karel Santral Teknik Servis
İstanbulun VoIP Mağazası IP Santral IP Telefon - VoIP Telekom Ürünleri
Magazin365Net
Avcılar Karel Santral Servisi
Telefon Santral Teknik Servis Hizmetleri
Bulut Santral Fiyatları VIP Bulut Santral Persephone VoIP Çözümleri
Dikili Gündemi
Mobil Merkezim Mobilin Bilgi Merkezi !
Şüphelerinizden Kurtulmak Elinizde
casus-bocek.com/casus-telefon
626 kez okundu | İletişim
Şüphelerinizden Kurtulmak Elinizde! Son derece gizli çalışan telefon dinleme programı sayesinde siz de şüphelerinizden hemen kurtulabilirsiniz.
Anlık resim ve video kaydından anlık ortam dinlemeye, hedef telefonun rehber bilgilerine erişimden whatsapp yazışma takibine kadar her türlü iletişimin kontrol altına almasını sağlayan hizmetlerimiz, teknolojide yaşanan gelişmelerden yararlanarak hayatını kolaylaştırmak isteyenler için verilir. Casus Telefon Programı İle Uyumlu Telefonlar Piyasada satılan ve çok sık tercih edilen her marka ve model telefonla uyumlu olan telefon dinleme programı sunduğu özellikler ve avantajlar ile kişisel taleplerden kurumsal hizmetlere kadar farklı şekillerde verilebilir.
* Eşinin özel hayatı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, * Çocuklarını kötü niyetli kişilerden korumak isteyenler ve * Şirket bilgilerinin gizliliği ve güvenliği üzerinde kontrol sağlamak isteyenler hizmetlerimizden yararlanabilirler. Casus Yazılımın Özellikleri Nelerdir? Casus telefon yazılımı hedef telefon üzerinden yapılan anlık mesajlar hakkında bilgilendirme yapar.
Bu özellik sayesinde hedef telefonun yaptığı aramalar ve gelen aramalar SMS mesajı olarak size de gelir.
Cihaz kontrolü sağlayan böcek yazılımlarla cihazın yeniden başlatılması ve pil durumunun kontrol edilmesi de mümkündür. Hedef telefonun galerisine erişim imkanı sağlayan casus yazılımlar sayesinde takip edilen telefonun web geçmişi de görüntülenebilir.
Rehberde yer alan numara ve isim bilgilerine ulaşabilir ve gelen-giden mesajları görüntüleyebilirsiniz.
Casus böcek yazılımı hedef cihazın yer ve konum bilgilerine kolay bir şekilde ulaşarak sevdiklerinizin her zaman güvende olduğundan emin olmanızı sağlar.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış