Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1620 makale var.


Başvuru ve Eğitim kategorisinden diğer makaleler
Hasta Yatağı Firması Hakkında
Büyükbaş Hayvan Malzemeleri
Boşanma Avukatı
Zayıflama Önerileri
Beftere
Günlük kahvaltı dahil 35 TL Aylık 325 TLden başlayan fiyatlarla İstanbul Pansiyon
Kadınlar Evi
Turk ifsa merkezi
Bahis Siteleri Hakkında
Makarna Tarifleri
IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı
ieft.com.tr
920 kez okundu | Başvuru ve Eğitim
Kurulduğu ilk günden bu yana IEFT yarattığı enerji ile Türkiye’de yapılmakta olan en iyi yurtdışı eğitimorganizasyonu olma özelliğini kazanmıştır.
Bu haklı unvana, organizasyonlarında ulaştığı ziyaretçi ve katılımcı sayısı ve kalitesi ile IEFT felsefesinde ilk sırayı alan profesyonellik ve özel ilgi düsturlarıyla ulaşmıştır. Her yıl 50.000’in üzerinde öğrenci, Türkiye’den eğitim almak üzere yurtdışına gitmektedir.
IEFT fuarları bu anlamda önemli bir boşluğu doldurmakla beraber öğrenci adayları ve onların aileleri ile dünyanın bir çok ülkesinden kurumunu bir araya getirerek yeri doldurulamaz bir hizmete imza atmaktadır. IEFT’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen İlkbahar ve Sonbahar etkinlikleri öngörülen en yüksek katılımla hayata geçmektedir.
Aynı zamanda IEFT Nisan ve Ekim ayı etkinlikleri, hem kısa hem de uzun vadeli yurtdışı eğitim planlarına çözümler üretebilen fuarlar niteliği kazanmaktadır. 2017 IEFT Fuar Takvimi 28-29 Ekim 2017 - İstanbul Kongre Merkezi (Avrupa Yakası) Saat 1000 – 1800 26 Ekim 2017 – Bostancı Dedeman Otel (İst.
Anadolu yakası) 24 Ekim 2017 - Ankara Sheraton Otel 22 Ekim 2017 - İzmir Hilton Otel IEFT Fuarları hakkında daha fazla bilgi , ve ücretsiz online davetiye almak için httpieft.com.trbasvuru adresini ziyaret edebilir yada Daha fazla bilgi için uzmanlarımıza dilediğiniz zaman ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. 90 212 244 42 13 info@ieft.com.trGeri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış