Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1638 makale var.


Başvuru ve Eğitim kategorisinden diğer makaleler
Kanser Tedavisi ve Sonrasında Neler Yaşanır
İMPLANT TEDAVİSİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER
Kızıltoprak sürücü kursu
MY Nakliyat Ofis Taşıma
Torrent Oyun İndir Torrent Film İndir Torrent Oyunlar Torrent Oyun
Sakarya Ofis Temizliği
CİNLER
BURSLU İNGİLİZCE KONUŞMA EĞİTİMİ
xbet1 bahis güncel giriş adresi
Araba Haberleri
Mira davetiye
miradavetiye.com
971 kez okundu | Başvuru ve Eğitim
Yılda ortalama 600 bin düğün yapılmakta.
1 milyon 200 bin insan evlenmekte , milyonlarca insan nikahlara şahitlik yapmakta, 10 milyonlarca düğün davetiyesi dağıtılmakta.
Baştan söyleyelim evlilik fikrine karar verdiğiniz andan itibaren düğüne kadar giden süreç stresli, yoğun ve yorucu ama hiçbirini düğünden sonraki ilk günden sonra asla hatırlamayacaksınız.
Her şey ilk halaya kadar… Bu süreçte size yardımcı olması umudu ile düğün davetiyeleri hakkında genel bazı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ne zaman Davetiye Siparişi Vermeliyim. Davetiyelerinizin dağıtılması hazırlanması, basılması hepsi bir zaman ve süreç dahlinde oluşan aşamalardan meydana gelmekte.
Basım için birkaç gün ve zarflama ve isimlerin yazılması için de birkaç gün sürer dersek dağıtıma hazır hala getirmeniz 1 hafta ile 10 gün arasında değişecek bir süreyi kapsar.
Bu aşamada büyük şehirlerde düğün yapanlar için düğün davetiyelerinin 3 hafta kadar önce dağıtılması, gelecek misafirlerinde programlarını ayarlaması gerektiği düşünüldüğünde yeterli bir zaman olacaktır.
Bu haliyle ortalama bir ay ile 40 gün önce verilen bir sipariş stressiz bir davetiye dağıtma süreci geçirmenizi sağlar Ne kadar Davetiye Sipariş Etmeliyiz. Bir çok evlenen çiftten duymuşsunuzdur “ şu kadar davetiyeyi çöpe attık “ evet sıklıkla yaşanılan bir durum bu.
Şayet bir nikah organizasyonu yapıyorsanız bir nikahın 1 saatte tamamlandığı göz önünde bulundurulduğunda insanların katılımın daha yüksek olacağını hesap etmelisiniz.
Genel prensip olarak organizasyon için tutulan yerin kapasitesinin yarısından 50 adet fazla yaptırmanız size rahatlıkla yetecek bir davetiye sayısı yapacaktır.
Buna ek olarak gelmeyeceklerini bile bile vermek zorunda olacağınız, uzak akrabalar, şehir dışı tanıdıklar içinde ilave bir sayı belirleyebilirsiniz. Her Düğün Davetiyesi Kağıdı Aynı mıdır? Hayır aynı değildir.
Genel olarak katalog ürünlerinde 21 mikron ile 35 mikron arası kalınlıklarda kağıtlar tercih edilmektedir.
Ortalama bir davetiye kartonu ise 23 ile 25 mikron arasıdır.
Bir a4 kağıdının 6 mikron olduğunu düşünürsek 4 katı kalınlıkta demek doğru olacaktır. Zarflı mı Yoksa Zarfsız Bir Davetiye Almalıyım Düğün davetli sayınız eğer binler ile ifade ediliyorsa düğün davetiyesi için zarflı bir model tercih etmeniz sizi çok uğraştıracaktır.
Unutmayın ki hiçbir davetiye size zarflanmış, katlanmış ya da hazır olarak gelmeyecektir.
Sınırlı zamanda bir düğün yapıyorsanız bu detayı düşünerek tercih yapmalısınız. Düğün Davetiyelerine Misafir Adlarını Nasıl Yazabilirim? Yazıcı çıktısı stickerlar ile davetiyeye isim yazmak bir dönem çok moda olmasına karşın, şahsi görüşüm davetiye ile bir bütünlük arz etmediği ve çirkin durduğu yönündedir.
Buna karşın her hangi bir kırtasiyeden alacağınız davetiye kalemi ile gayet şık davetiyeler hazırlamanız mümkün.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış