Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1632 makale var.


Finans kategorisinden diğer makaleler
Borsa İstanbulun Pazarlamacı Çeteleri
GlobalCabin
Paykwik kart
SİZ PARA İÇİN ÇALIŞMAYIN, PARANIZ SİZİN İÇİN ÇALIŞSIN…
bitminer
oto
Edc Blockchain İle Ek Gelir ve Kazançlar Elde Edebilirsiniz
manuel mining işlemi ile bitcoin kazanmak..
Anında Ücretsiz ETH Alın Linkinizi Paylaşarak ETH Extra Crytpoyu Ücretsiz Kazanın
magnet
Yazarkasa Pos
atikbt.com
950 kez okundu | Finans
Uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri olan ingenico Group, 2007 yılında, 1998 yılından beri Türkiye distribütörlüğünü yürüten firmayı satın alarak, Türkiye pazarına doğrudan giriş yaptı.
ingenico kanıtlanmış teknolojisi, sektöre yön veren standartları ve ergonomisi ile kullanıcıları tarafından maksimum güvenilirlik sağlayan, çok yönlü ve kullanımı kolay ürünler sunan bir marka olarak biliniyor.
Ingenico Group, EFTPOS, YazarkasaPOS ve ödeme çözümlerininden oluşan geniş ürünçözüm yelpazesini tüm dünyadaki iş ortakları aracılığı ile son kullanıcıların beğenisine sunarken, dikey pazarlarda ise özel projelerde yer alıyor.
ingenico Türkiye, EFTPOS alanındaki tecrübesinin yanı sıra 2015 yılında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan yazarkasa lisansı da alarak “Lisanslı Yazarkasa Firması” olmuştur.
Ingenico Türkiye, Ingenico terminallerinin bakım-onarım hizmetini de vermektedir.
Firma bankacılık ve ödeme sistemleri sektörüne ayrıca Ödeme terminalleri (EFT -POS) YazarkasaPOS ve çözümleri Ortak POS Uygulamaları Terminal Yönetim Sistemleri Temassız Ödeme Çözümleri gibi geniş fakat uzmanlık gerektiren bir yelpazede ürünler sunmakta ve çözümler geliştirmektedir.
Kartlı ödeme sistemleri alanında sunduğu teknolojik çözümler, sektörün nabzını elinde tutan Ar-Ge çalışmaları ve teknolojik deneyimiyle ülkemiz bankacılık sektörüne önemli katkılar ve geleceği günümüze taşıyan bir vizyon sunmaktadır.
ingenico Türkiye geniş ve tecrübeli yazılım ekibi sayesinde Ortak POS konusunda liderdir.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış