Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1667 makale var.


Çevre kategorisinden diğer makaleler
Hızlı Zayıfla
İstanbul ilaclama firması
Fakro Çatı Pencereleri
Aydın halı yıkama
Sektörün Parlayan Yıldızı İzmir Tabela Firması
Bahçe Çit Çeşitleri
Su Bulan Adam
havalandırma sistemleri
RUSYA\DA DEV ÇUKURLAR BULUNDU
bademli köyü
Tarus Temizlik Ekipmanları
tarustemizlik.com
1303 kez okundu | Çevre
Tarus temizlik ekipmanları, konusunda sektörüne öncülük eden Gülersan Yağlama Cihazlarının temizlik sektörüne yönelik imalatlarının tescilli markasıdır.
Temizlik sektörüne yaklaşık 10 yıldır Tarus Temizlik markası ile hizmet eden firmamız kalite ve servis hizmetinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Oto yıkama makineleri, püskürtme pompaları, halı yıkama makineleri, süpürgeler, oto kuaför malzemeleri gibi kategorilerdeki ürünlere en uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz.
Tarus Temizlik Ekipmanları da satın alabileceğiniz yıkama makineleriyle ilgili detaylı bilgiler Oto yıkama makinası yüksek verimi ile minimum ölçüde su, zaman ve elektrik sarfiyatı sağlar.
Profesyonel ürünler 150, 200, 250 ve 300 bar basınca sahiptirler. Sıcak soğuk yıkama makinesi, yüksek güvenlik standartlarına uygunluğu ve uzun süreli kullanım performansına sahip istenildiğinde sadece soğuk su kullanılabilen profesyonel makinalardır. Basınçlı yıkama makinası genellikle Petrol İstasyonları, Oto Yıkamalar, Kara, Deniz ve Hava Ulaşım Araçları, Çiftlik, Mandıra, Marina ve Havuzların temizliğinde kullanılmaktadır. Köpük püskürtme pompası, Dış yıkamada fırça ve sünger kullanmadan çizik riskini ve sarfiyatını minimuma indiren son dönemin en popüler makinalarıdır. Sıvı püskürtme pompası, Köpük pompası ile aynı özelliklere sahip olup kimyasalın köpük olarak değil likit olarak püskürtülmesini sağlar Sıcak Hava Üreticisi, araç içerisinde tüm döşemelerin temizliğinden sonra, araç içinin hızlı ve uygun maliyet ile kurutulması için kullanılan çoğunlukla 4 kollu makinalardır. Sanayi tipi elektrik süpürgesi, ıslak kuru özelliğe sahip farklı kullanım yerlerinde fayans, halı, koltuk vb.
kullanılan ve tek motordan üç motora kadar alternatifleri bulunan temizliğin ihtiyaç duyulduğu her yerde rahatça kullanılabileceğiniz süpürgelerdir Halı yıkama makinası hareket kabiliyeti yüksek, her türlü zeminde kullana bilinen yanıcı ve parlayıcı ve yanıcı maddeler hariç her türlü sıvıyı vakum yapabileceğiniz süpürgelerdir.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış