Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1578 makale var.


İş kategorisinden diğer makaleler
gebze orman ürünleri
çalışma izni
ikinci el eşya alanlar
alanya escort duru
Ankarada Uygun Fiyata Kepenk Tamir İşleri
extramonies. Para kazan
Pvc Zemin Kaplama
Temizlik Şirketleri Ankara Tempo Grup
Tıkalı lavabo açma KARTAL 0507 770 5757 Halit Usta
Baymak Kombi Servisi
Aybastı Onur Kent
aybastionurkent.com
921 kez okundu | İş
Aybastı ’daki yepyeni ve prestijli bir projeye imza atan Kartal İnşaat ve Demir İnşaat, bundan böyle Dem-Kar İnşaat adıyla hizmet vermeye devam edecektir. Aybastı ‘nın değişen yaşam standartlarına uygun, yeni yaşam alanları inşa etmek için Aybastı Onur Kent projesini hayata geçirmiş bulunuyoruz.
Dem-Kar, olarak hedefimiz dürüst, güvenilir ve verdiğimiz sözden fazlasını yerine getirmektir. Aybastı Onur Kent, projesi ile kaliteli , çağdaş, konforlu ve güvenli yaşam alanları oluşturmak hedefimizdir.
Dem-Kar İnşaat, olarak yenilikçi bakış açımız, çevre ve insan yaşamına duyduğumuz sorumluluk bilinci ile Aybastı Onur Kent projesini insanların beğenisine sunuyoruz.
Hedefimiz, alışılmışın dışında farklı, konforlu, depreme dayanıklı güvenli yaşam alanları oluşturup, her insanın bir ev sahibi olma hakkına sahip olduğuna inanıyor ve size güvenilir konutlar üretiyoruz.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış