Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1620 makale var.


Başvuru ve Eğitim kategorisinden diğer makaleler
ari ve arıcılık bilgileri
evrensel özel ders merkezi
Hamarat Kadınların Buluşma Noktası
Sohbet
İnşaat Malzemeleri
Haber Magazin Sağlık
Avon Üye Ol Avon Türkiye Üyelik Formu Avon kayıt
EleştirmenAdam güncel eleştiri sitesi
Ek Gelir
Minecraft premium
Sohbet Siteleri Ve Chat Odalari
sohbetguzel.net
1218 kez okundu | Başvuru ve Eğitim
Herkese merhaba bugün ki konumuz Sohbet üzerine olacak.

r

n

r

nÖncelikle Sohbet Nedir?

r

n

r

nSohbetsöyleşi,konuşma sanatına verilen isim.Bir konu hakkında birden fazla insanın o konu hakkında konuşmalarına sohbet denir.

r

n

r

nGünümüzde Sohbetin bir çok değişik hal almıştır.Mesela Televizyon kanallarında sıkça rastladığımız tartışma programları bunlarda aslında sohbete bir örnektir.Aslında Sohbet insan hayatının her alanında varolmaya devam edecektir.Bizleri diğer canlılardan ayıran en önemli özellik düşünme ve akıl,hatta bu konuda çok güzel bir söz vardır.İnsan düşünebilen bir canlıdır.

r

n

r

nSohbet ilk olarak hayatımıza ailede girer,anne baba kardeş akrabalar ile sonra eğitim dönemi ve iş hayatı ile devam eder.

r

n

r

nGünümüzde insanlar internetin hayatımıza girmesinden sonra tamamen sanal sohbet dediğimiz Sohbet ve Chat siteleri üzerinden kişilerle konuşmaya başlamıştır.

r

n

r

nSohbet siteleri insanların en çok kendilerini güvende hissettiği ve çekimserligini attığı sitelerdir.Çünkü bu siteler üzerinden iletişim halinde olan insanların hiç biri birbirini tanımıyor ve görmüyor,buda karşı tarafa rahatlıkla muhabbet edebilme güveni veriyor.Aman sanki beni görüyor veya nerden tanıyacak beni disarda görse ne olcak gibi kelimeleri sıkça kullanırız.

r

n

r

nBu tür cümlelerle kendimize cesaret vererek o içe kapanık hallerimizden kurtulabiliriz.

r

n

r

nSanal dünya denilen yerde herşey bizlerin elinde olduğu için karşımızdaki insana o an nasıl bir insan modelinde olmak istiyorsak olabiliriz.Buda internet üzerindeki Sohbet Siteleri üzerindeki insanların bir çoğunun aslında yeterince dürüst ve doğru söylemediğini ortaya çıkarıyor.Aslında sonuçta hiç tanımadığımız birine neden herseyimizi söyleyelim ki? Ne gerek var? Doğru.

r

n

r

nTaki sohbetimiz zamanla güven ve dürüstlük çevresinde olursa işte ozaman karşımızdaki kişiye güvenerek ona kendimizden bahsedebilir ve onunla gerçek hayatta görüşebiliriz.

r

n

r

nSon dönemde oldukça popüler olan Sohbet Odaları insanlar için adeta bir cazibe merkezi haline gelmiştir.

r

n

r

nBir çok insan bu siteler üzerinden kendilerine arkadaş ve sevgili bulabiliyor,onunla gerçek hayatta birşeyler paylaşabiliyor.

r

n

r

nÇağımızın teknolojisi olan internet ve onun üzerine kurulan dünyanın bir parçası olan Sohbet ve Chat odaları üzerinden sizlerde hayatınızı değiştirebilirsiniz. www.sohbetguzel.netGeri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

1 kez Yorum yapılmış

1
fatih | 10-01-2018 17:13:26
adı gibi sohbet etmekte güzel bu sitede çünkü sıkıntınız olmuyo genelde.