Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1620 makale var.


İnternet kategorisinden diğer makaleler
Digitalisler.com Adresini Denemenizi Tavsiye Ediyorum
WebSeoDesing - Seo & Web Tasarım
Elbistan Firma Rehberi
Elbistan Web Tasarım
instagram takipçi hilesi
Kayseri Haber Sitesi
Evden Eve Nakliyat Fiyatları KALİTE 800 tl
Turk Telekom Sil-Süpür Uygulaması ile internet,dakika kazanın
Aktüel Ürünler ve Kampanyalar
Backlink paketleri
Kenan Kaffar ve İletişim Danışmanlığı Hizme
sozcu.com.tr/2017/gundem/son-dakika-haberi/5n1prdan-yeni-nesil-iletisimciligi-1687254
1248 kez okundu | İnternet
Kenan Kaffar sektör ve Kurumsal müşteri ayırt etmeksizin yüksek mecralara seslenen iletişim Danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Pazarlama, Etkinlik, Sratejik düzenler ve itibar yönetimi gibi birçok düzenlemelerde liderlik yaparak iletişim danışmanlığı hizmetinin kendisini vermektedir.
Bünyesine kattığı yeni müşteri potansiyeli ve hizmet ağını oldukça genişleten ciddi oranlarda yükseliş elde ettiğini söylemekte fayda var açıkcası. Bilişim, Turizm, Gıda, Lojistik gibi bir çok sektörün liderleri ve markaları ile geniş çaplı profesyonel çalışmalar yaparak iletişim danışmanlığı hizmetini devam ettirmektedir.
Ayrıca bu işleyiş sürecinde gayet profesyonel etik ve titiz bir çalışma stratejisi ile devam ettirmekte.
Kenan Kaffar iletişim danışmanı Kurumsal tabanda sosyal sorumluluk yönetiminide odak noktası haline getirmiştir. Hizmetler söz konusu maddeleri ise Medya İletişimi, Kriz Yönetimi ve Finansal iletişim gibi bir çok dalda sosyal medya ve strateji planlamalara ağırlık göstererek devam ettirmektedir. 5N1PR İletişim Danışmanlığı Genel Koordinatörü Kenan Kaffar, değerli müşterilerinin bireysel ve kurumsal itibarlarını yönetirken geniş hedef kitleleri ile olan profesyonelce iletişim süreçlerinin amaçlarıyla tutarlı ve olumlu olmasını , bu süreçlere somut çözümler, konuya özel yaklaşımlar ve ölçülebilir sonuçlar almalarının en iyisini sağlamaya çalışıyoruz dedi. Endüstriyel kilit sektörünün Türkiye in pazar lideri olan Essentra bünyesindeki Mesan Kilit, 75 geçkin ülkede ihracat gerçekleştiriyor.
Mesan Kilit, Türkiyeye yabancı yatırımın direkt kendisini çekmiş bir firma olarak ekonomiye ve istihdama katkı sağlayacak faaliyetlerine azim ile devam ediyor.
Silivri bölgesinde fabrikada 13 bin 500 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren Essentra bünyesindeki Mesan Kilit, yüksek katma değerli ürünler üretiyor.
Presib edinilmiş kaliteye ödün verilmeden devam edeceğinide açıkladı. Ayrıca küçük caplı spor tesisleri ve spor klüplerine yaptığı yatırım ve geliştirilme süreçleride gözden kaçmıyor değil.
Kısacası Kenan Kaffar İletişim Danışmanlığı ile müşterilerinin kurumsal itibarlarını yönetirken ayırt etmeksizin hedef kitleleri ile olan iletişim süreçlerinin amaçlarıyla yüksek ölçüde tutarlı olmasını sağlamaktadır. Kaynak Kenan KaffarGeri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış