Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1620 makale var.


Sohbet kategorisinden diğer makaleler
Hayal Şehir
BadNick Nedir?
Seks Sohbetleri
Sohbet siteleri
Gül Pembe
Sohbet Odaları
Söyle Sohbet
Gurbetci Sohbet Odalari
Ağrı Sohbet
mirc sohbet
BEBEĞE ÇAĞRI
idealsohbet.org/bebege-cagri.html
336 kez okundu | Sohbet
Soyguncu soysun da, vurguncu vursun Sen ana karnında boşa uyursun Doksan günde çık gel dokuz ay dursun. Doğmaya gayret et, doğmaya bebek.
Sonra geç kalırsın yağmaya bebek. Üç kağıtçı düzen geçip gitmeden Her ocakta üçbeş baykuş ötmeden Çabuk “devlet malı deniz” bitmeden Doğmaya gayret et, doğmaya bebek.
Sonra geç kalırsın yağmaya bebek. Makam armağandır, koltuk hediye Muhkem ilamlar var “rüşvet ye” diye Ne diye beklersin söyle ne diye. Doğmaya gayret et, doğmaya bebek.
Sonra geç kalırsın yağmaya bebek. Göz kırpınca sıfırı çok sayılar Zirveye tırmandı topal ayılar Yağcı yeğen arar, haydut dayılar Doğmaya gayret et, doğmaya bebek.
Sonra geç kalırsın yağmaya bebek. Artık banka soymak basit eğlence Günde kırkbin hiçtir “yurtsever gence” ! Dünyaya duhul et, gel biran önce Doğmaya gayret et, doğmaya bebek.
Sonra geç kalırsın yağmaya bebek. Tez çık, haram süt bul, beleş kundak bul Yalancılık mübah, yüzsüzlük makbul Hukusal açıdan bir olanak bul Doğmaya gayret et, doğmaya bebek.
Sonra geç kalırsın yağmaya bebek. Adi ekranlarda iğrenç yüzü gör Halkı tiksindiren bir kof dizi gör Önce onları gör, sonra bizi gör. Doğmaya gayret et, doğmaya bebek.
Sonra geç kalırsın yağmaya bebek. YAZAR ABDURRAHİM KARAKOÇGeri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış