Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1683 makale var.


İnternet kategorisinden diğer makaleler
Google Reklamın Faydaları Nedir ?
Plastik Hayatımızda Her Yerde
Memur Site Hakkında
Otomobil Dünyasının Gündemi
Zincirli Caraskal
Müge Anlı 4 Ekim 2017 izle
BILGI.CF BILGI PAYLAŞIM PLATFORMU
Çatı Pencere Fiyatları
Kayseri Haber Sitesi
Scripthaneniz-Php Scriptler İndir
YoungCorners Gençlik Platformu!
youngcorners.com
1419 kez okundu | İnternet
YoungCorners.com nedir? Ne tür bir hizmet sağlar? ---Üniversiteli bir grup öğrencinin aralarında tasarlayıp, oluşturduğu bu platform yaşları 15 ila 35 aralığında olan bilgi ve birikim sahibi okullarında, işlerinde başarılı gençlerin Köşe yazarlığı yapmasına gençliği alakadar eden bir çok konuda haber ve içerik paylaşmasına ortam hazırlıyor. Youngcorners.com da neden 15-35 yaş aralığında ki genç yazarlar yazı yazıyor ? ---Bu sınırlamadaki gaye kesinlikle herhangi bir ayrım yapmak değildir.
Burada ki amaç gençler bizim geleceğimiz klişesinden yeterince sıkılmış olan gençliğin en verimli yaş aralıklarında ki bilgi, gözlem ve deneyimlerinden faydalanmak aslında onların gelecek için değil bugün için önemli olduklarını kanıtlamak için yapılan bir sınırlamadır. ---Youngcorners.com Yazarları hem bilgi birikimlerini okurlarıyla paylaşma fırsatı elde ederken, hemde kısa vadede kendilerinde olan eksiklikleri tespit ederek yazabilmek için daha fazla Okuma ve araştırma ihtiyacının ortaya çıktığını görecekler.
Bu sayede yazarlar hem eksikliklerini tamamlayarak devam etmiş olacak hemde okurlarının yazıları ile ilgili yorumlarını ve görüşlerini öğrenmiş olacak.
Buda tabii ki yazarların elde ettiği pozitif yöndeki gelişimi gözler önüne serecek.
---Youngcorners.com un hedefi nedir ? Bu platformun hedefi 15 ila 35 yaş grubunun enerjisini, dinamikliğini, başarıya olan açlığını ortaya çıkarma, Ülkemize ve İnsanlığa fayda sağlayabilecek yönde gelişmesine ve söz sahibi olmasına katkıda bulunmanın yanı sıra ne kadar, zeki, kabiliyetli bir gençliğe sahip olduğumuzu kanıtlamaktır.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış