Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1578 makale var.


İnternet kategorisinden diğer makaleler
Bilim Ve Tekno Teknolojinin Doğduğu Adres
Web Tasarım
AYDİNEL MAKİNA
Aktüel Ürünler ve Kampanyalar
Web siteleri için ücretsiz %100 organit hit kazanarak arama motorlarnda yükselin
Online Alışveriş
ForeverAutoHits ile Sitelerinize Ücretsiz Hit Kazandırma Yöntemi
facebook reklam hesabi
Harikuladem
Oyun Oyna Para Kazan !
YoungCorners Gençlik Platformu!
youngcorners.com
1017 kez okundu | İnternet
YoungCorners.com nedir? Ne tür bir hizmet sağlar? ---Üniversiteli bir grup öğrencinin aralarında tasarlayıp, oluşturduğu bu platform yaşları 15 ila 35 aralığında olan bilgi ve birikim sahibi okullarında, işlerinde başarılı gençlerin Köşe yazarlığı yapmasına gençliği alakadar eden bir çok konuda haber ve içerik paylaşmasına ortam hazırlıyor. Youngcorners.com da neden 15-35 yaş aralığında ki genç yazarlar yazı yazıyor ? ---Bu sınırlamadaki gaye kesinlikle herhangi bir ayrım yapmak değildir.
Burada ki amaç gençler bizim geleceğimiz klişesinden yeterince sıkılmış olan gençliğin en verimli yaş aralıklarında ki bilgi, gözlem ve deneyimlerinden faydalanmak aslında onların gelecek için değil bugün için önemli olduklarını kanıtlamak için yapılan bir sınırlamadır. ---Youngcorners.com Yazarları hem bilgi birikimlerini okurlarıyla paylaşma fırsatı elde ederken, hemde kısa vadede kendilerinde olan eksiklikleri tespit ederek yazabilmek için daha fazla Okuma ve araştırma ihtiyacının ortaya çıktığını görecekler.
Bu sayede yazarlar hem eksikliklerini tamamlayarak devam etmiş olacak hemde okurlarının yazıları ile ilgili yorumlarını ve görüşlerini öğrenmiş olacak.
Buda tabii ki yazarların elde ettiği pozitif yöndeki gelişimi gözler önüne serecek.
---Youngcorners.com un hedefi nedir ? Bu platformun hedefi 15 ila 35 yaş grubunun enerjisini, dinamikliğini, başarıya olan açlığını ortaya çıkarma, Ülkemize ve İnsanlığa fayda sağlayabilecek yönde gelişmesine ve söz sahibi olmasına katkıda bulunmanın yanı sıra ne kadar, zeki, kabiliyetli bir gençliğe sahip olduğumuzu kanıtlamaktır.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış