Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1667 makale var.


Başvuru ve Eğitim kategorisinden diğer makaleler
YENİLİK SİZLERSİNİZ
Eklem içi enjeksiyon
Yargıtay Araç Değer Kaybı, Kusurlu Araç Kusur Oranı Tespiti
Bft Türkiye
Lale Saç Ekim Merkezi
Nikah Sekeri Magnetli
Aşkınıza Kavuşmak için tıklayın
Tumblr Sözler
EVDEN EVE NAKLİYAT
Bebeğimin İsmi
ANDROİD OYUN İNDİR
androidoyunclub.gen.tr
685 kez okundu | Başvuru ve Eğitim
ANDROİD OYUN İNDİR Android oyunlar Google Play Store ve benzeri oyun platformlarında indirilmeye hazır bir şekilde beklemektedir bu oyunların bazıları ücretli, bazıları ücretsizdir.
Android oyunlar level şeklinde ilerlenebilir sistemlerden, basit puan toplamalı sistemlere kadar binlerce çeşide sahiptir, bu oyunların bazıları geniş kitlelere hitap eder, bazıları ise rağbet görmeden alt listelere karışır.
Geniş kitlelere hitap eden, herkesin beğendiği oyunlar genellikle Popüler Oyunlar listesinde yer alır oyun indirmek isteyenler seçimlerini bu çok beğenilenler arasından yapar.
Bunun yanında bir de aslında güzel olmasına rağmen sağlam bir reklam çalışması yapılmadığı için insanların haberdar olmadığı, liste dışı kalan oyunlar vardır.
Bu oyunlar kendisini az bir kitleye dahi olsa beğendirir ve Android Oyun Club paylaşım platformu sayesinde bir şekilde gün yüzüne çıkarlar.
Anroid Oyun Nasıl İndirilir? Anroid oyun indirmek isteyen kişiler telefonlarındaki uygulama marketine giriş yaptıktan sonra arama butonuna istedikleri oyunun adını yazıp aratma yapmalıdır.
Eğer aklınızda bir oyun yoksa uygulamanın popüler oyunlar listesine bakabilirsiniz, editör önerilerine göz atabilirsiniz ve bazen de haftanın enleri listesinde adı geçen oyunları deneyebilirsiniz.
Android oyun indirmek çok kolaydır, istediğiniz oyunun hemen yan tarafında bir indirme butonu yer alır eğer bu buton aktif değilse üzerinde yazan uyarıdan da anlaşılacağı üzere elinizdeki cihaz ile oynamak istediğiniz oyun uyumlu değildir büyük ihtimalle cihazınızın özellikleri oyunun istediklerini karşılamıyordur.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış