Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1620 makale var.


İş kategorisinden diğer makaleler
vrf klima
Adana Klima Teknik Servisi
Antalya Lake Kapı
İSTANBUL NAKLİYAT FİRMALARI
Dijital Baskı istanbul
internetten para kazanma yolları
ikinci el eşya alanlar - ikinci el eşya alan yerler
Ödeme kanıtlı Uygulama İle Anket Doldur Para Kazan
Türkmenistan Nakliye
Crestron
Kenet Çatı
ankarakenetcati.com
521 kez okundu | İş
Kenet Çatı, Kenet Çatı Ankara, Ankara Kenet Çatı, Kenet Cati, Kenet Çatı Sistemleri httpwww.ankarakenetcati.com Uzun yıllardan beri Ankara’da faaliyet gösteren firmamızın uzmanlık alanı çatıdır.
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren diğer firmaların aksine biz sadece çatı alanında uzmanlaşmayı ve faaliyetlerimizi bununla sınırlandırmayı tercih ettik.
İnşaat tanımı geniş bir yelpaze olmakla birlikte, tek bir konuda ihtisas sahibi olmanın yapılan işin hakkını vermeyi sağladığının bilincindeyiz.
Bu yüzden faaliyet alanımızı çatı ve yardımcı yapı elemanları olarak belirleyerek bu konuda uzmanlaşmaya karar verdik. Kenet çatı veya çıtalı kenet olarak da bilinen çatı kaplama sistemi,strandart çatı kaplama malzemeleri olan boyalı-galvaniz sac,alüminyum,alüzing,bakır ve titanyum çinko gibi metal kaplama malzemelerinin kenet makinesi veya bükme makinesinde üretilerek çatı ve cephelerde uygulanmasıdır. Kenet çatılarda kullanılan metal malzemelerin kalınlığı 0,50 ila 0,70 mm arasında değişkenlik gösterir.
Metal bazlı olması sebebiyle %100 su sızdırmazlığı sağlar.
Eğimi az olan çatılarda rahatlıkla uygulanabilen kenet çatı, istenilen her boyda bir saçaktan diğer saçağa uygulanabilme özelliği ile de kolaylık sağlar. İnşaat sektöründeki gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip ederek her zaman çağı yakaladık.
Sürekli yenilediğimiz ekipmanımız ve farklı zevklere ve isteklere göre geliştirdiğimiz çalışma şeklimiz ile bizim için yapılamayacak çatı, çalışılamayacak malzeme kalmadı.
Tüm ustalarımızı sektörün en iyileri arasından seçmeye özen gösterdik.
İş güvenliği konusunda hassasiyet göstererek, can güvenliğini her şeyin önüne koyduk.
Para kazanmayı tali amaç olarak görmemiz bize müşteri memnuniyeti ve saygın bir isim kazandırdı.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış