Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1703 makale var.


Sohbet kategorisinden diğer makaleler
Türkiye ve Avrupa ın En Sosyal Sohbet Sitesi
DOĞRU YOLDAN AYRILMAMAK
sohbet odaları
Sohbet ve Terapi
sohbetinci.com Sohbet
Sohbet siteleri
Felsefe , Sohbet
Bilim ve Sohbet
Adıyaman Sohbet
Osmaniye Sohbet
TrSohbet Odaları
mevsim.org/trsohbet-odalari.html
1090 kez okundu | Sohbet
İrc, dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde’de büyük ilgi gören hem Sohbet alanlarında hemde bir çok alanda iletişim ağı haline gelmiştir.
Bir çok faaliyet bakımından, insanların boş zamanlarını faydalı bir şekilde değerlendirebilmek adına kullanabilecekleri muhabbet, sohbet, muzik, oyun, yeni arkadaşlıklar kurabilmeniz için tasarlanmış chat ortamlarıdır.
İçinde bulunduğumuz yüzyıla damga vuran sosyal ağların bir çok kullanıcıyla buluşması irc’yi gölgede bırakamamasının sebebi, şartlar ne olursa olsun irc’nin kendine özgün ve özel kullanıcılarının olmasıdır.
Biz Mevsim.Org ekibi olarak bu alanda siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim.
Her geçen gün gerek bulunduğumuz ortamda gerekse irc (chat) ortamlarının yeniliklerini siz değerli misafirlerimizle daha rahat bir şekilde sohbet etmelerini sağlamak kendimize biçtiğimiz bir görevdir.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış