Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1586 makale var.


Sohbet kategorisinden diğer makaleler
Adıyaman Sohbet
Bilim ve Sohbet
ResimLi Sohbet Odaları
Sohbet Odaları
Gurbetci Sohbet Odalari
Mevlana ve Sohbet
Sohbet Chat
Kameralı Sohbet sitesi Sesli Sohbet mobil
Samsun Sohbet
Aydın Sohbet
Sohbet ve Hayat
mevsim.org/sohbet-ve-hayat.html
638 kez okundu | Sohbet
İnsan günlük hayatta yaptıkları ve yapacakları arasında düşünürken zamanın yanılsamasına kapılık bir çok şeyi ertelemek zorunda kalabiliyor.
Bu nedenle insan hergün aynı şeyleri yapmakta, kısır bir döngünün içinde bir çıkış yolu aramakta geçiriyor tamda bu nedenle çıkış noktamızın bu olduğunu düşünüyorum.
Klişe bir hayatın anlamsızlığından sıyrılıp sizlerde bize katılabilirsiniz.
müzik, oyun, sohbet, eğlence hepsi bir arada, ana sayfamızda bulunan sohbete başla butonundan bağlanıp tüm hayatın hengamesinden sıyrılıp keyifli saatler geçirebilirsiniz.
Her ne kadar içinde bulunduğumuz coğrafya bakımından sürekli olarak tehdit altında olduğumuzu varsayarsak ve bunca terör olayları olurken birde bunun üstüne şehit verirken elbette kimse eğlenceden oyundan sohbetten bahsedemez fakat maalesef ki hayat devam ediyor bu uğurda başta şehitlerimize güvenlik güçlerimizi kelimelerin kifayetsiz kalacağı derecede minnetarız Allah devletimize bayrağımıza vatanımıza zeval vermesin.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış